NH Grand Hotel Krasnapolsky*****

Adresa: Dam 9, Amsterdam centrum, 1012 JS Amsterdam

Cena od 7.240 Kč za osobu letecky na 3 noci.
Cena zahrnuje ubytování na 3 noci včetně snídaně, zpáteční letenku z Prahy do Paříže a pojištění CK proti úpadku.

Popis hotelu:

Tento 5hvězdičkový hotel se nachází v srdci Amsterdamu, na kraji známého náměstí Dam, naproti Královskému paláci. Grand Hotel Krasnapolsky provozuje 2 restaurace a hotelové fitness centrum. W

Hotel sídlí v budově z 19. století

Hotel má monumentální zimní zahradu, kde se podává bohatá snídaně. V restauraci Reflet si můžete pochutnat na jídlech inspirovaných francouzskou kuchyní nabízených à la carte.

V salonu s úžasným výhledem na náměstí Dam si vyberete ze široké nabídky čajů a likérů. Bar Golden Palm nabízí sortiment exotických koktejlů a likérů. Ve Wynand Fockink Distillery, která se nachází hned vedle hotelu, mohou hosté ochutnat a zakoupit holandský gin a likéry.

NH Grand Krasnapolsky stojí na náměstí, naproti zastávce několika tramvají. Na hlavní nádraží dojdete za 15 minut. Na letiště Schiphol je to autem 25 minut.

Popis pokojů:

Pokoje jsou vybavené posezením. Některé jsou stylově zařízené parketami a jiné mají koberec. Každý z nich má vlastní koupelnu a pro větší pohodlí i příslušenství pro přípravu čaje a kávy.

K vybavení 468 klimatizovaných pokojů v hotelu NH Grand Hotel Krasnapolsky patří mimo jiné minibar a vestavěný trezor. Hosté si mohou vybrat z bohaté nabídky polštářů. Na pokoji mohou hosté využít vysokorychlostní (bezdrátové) připojení k internetu zdarma. Na pokojích je televize s plochou obrazovkou s touto nabídkou: digitální kanály a filmy za příplatek. Na pokojích je k dispozici psací stůl a telefon s přímým voláním bez zpoplatnění místních hovorů. K vybavení koupelny patří vana se sprchou, župan, vysoušeč vlasů a pantofle. V hotelu jsou dále k dispozici například: kávovar/čajovar a toaletní potřeby zdarma. Na vyžádání je na pokojích navíc k dispozici: masáž na pokoji, žehlička a žehlicí prkno a povlečení pro alergiky. Denně se provádí úklid pokojů.