Jumeirah Beach Hotel *****, Dubai

Poloha

Jumeirah Hotel je vzdálený 10 minut jízdy autem od obchodního domu Mall of the Emirates a 20 km od dubajského mezinárodního letiště.

Ubytování

Jumeirah Beach Hotel má prostorné pokoje s celoplošnými okny a výhledem na Perský záliv. Ve všech je k dispozici také kabelová LCD TV, večerní rozestlání postele a Wi-Fi zdarma.

Vybavení pokojů: Výhled na moře, TV, Telefon, Satelitní programy, Kabelové programy, Trezor, Klimatizace, Psací stůl, Žehlicí potřeby, Posezení, Koberec, Sprcha, Vana, Fén, Župan, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, Přezůvky, Minibar, Služba probuzení, Budík

Služby

Tento luxusní 5hvězdičkový hotel v Dubaji má soukromou pláž, 16 restauračních zařízení, 5 bazénů a lezeckou stěnu. Jumeirah Beach Hotel nabízí všem hostům neomezený vstup do vodního parku Wild Wadi.

V hotelu Jumeirah Beach se připravují jídla nejrůznějších světových kuchyní včetně libanonské, argentinské a italské. V řadě restaurací si lze vybrat i z dětského jídelníčku. Na občerstvení vás bude lákat střešní bar Lounge 360 a bar Ocean Blue v hotelovém bazénu.

Cena od: 3 003,- Kč / osoba, noc

Cena zahrnuje: ubytování, snídaně, pojištění CK proti úpadku