Hotel Dar Al Masyaf ******, Dubai

Hotel

Navržen dle vzoru letních arabských sídel. Vzhledem se až nápadně podobá klasickým atriovým domům s větrnými věži, takové jaké naleznete ve staré části města u Creek. Celý prostor hotelu je navržen, aby byl prostorný, světlý a svěží, nachází se v prostředí zelených zahrad a romantických, klidných cest.

Centrum Dubaje je vzdáleno asi 20 minut jízdy.

Ubytování

Celkem 283 pokojů. Komplex 29 vilek nebo letních domků „summerhouses“. Všechny pokoje a suity mají soukromý balkon nebo terasu.

Vybavení pokojů: Arabian summerhouse arabian de luxe pokoj - Dar Al Masyaf: klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon, sedací souprava, žehlička s žehlicím prknem. Přímý vstup na pláž. Možnost ubytování až 2 dětí v pokoji.

Služby

Luxusní hotel Dar Al Masyaf nabízí svým hostům: 3 restaurace a bary; několik bazénů, vždy jeden bazén společný pro několik vil;  salon krásy, fitness, sauna, konferenční místnost, 24 hodinový servis, půjčovna vozidel. Několikrát denně zdarma transfer do centra Dubaje a do obchodních center.

Cena od: 7 000,- Kč / osoba, noc

Cena zahrnuje: ubytování, snídaně, pojištění CK proti úpadku