Jumeirah at Etihad Towers Hotel ******, Abu Dhabi

Poloha

Tento moderní hotel s výhledem na Arabský záliv a přímořskou promenádu Corniche je součástí ikonického 5věžového komplexu v Abú Dhabí.

Jumeirah at Etihad Towers Hotel je vzdálený 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Abu Dhabí. Nákupní centrum Marina Mall je 5 minut jízdy daleko.

Ubytování

Pokoje jsou vybavené stylovým nábytkem, špičkovou elektronikou a mají výhled na panorama města nebo na pobřeží. K jejich vybavení patří také TV s plochou obrazovkou a dokovací stanice pro iPod. V nabídce některých pokojů je zahrnut přístup do Executive Lounge.

Vybavení pokoje:  Výhled, Telefon, DVD přehrávač, Satelitní programy, Sejf na laptop, TV s plochou obrazovkou, Dokovací stanice pro iPod, Trezor, Klimatizace, Psací stůl, Posezení, Koberec, Možnost propojení pokojů, Sprcha, Vana, Fén, Župan, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, Přezůvky, Minibar, Budík

Služby

Hotel Jumeirah má lázně s rozsáhlou nabídkou služeb, kde je 13 místností pro různé procedury a velké fitness centrum s moderními přístroji. V 74. patře budovy se nachází nejvyšší vyhlídkový bod v Abú Dhabí, Observation Deck.

Gurmánské jídlo si v hotelu Jumeirah můžete dopřát v jedné ze 2 restaurací, kde se podávají vynikající jídla z různých koutů světa. Navíc je zde 5 dalších různých neformálních restaurací a také 2 bary, kam můžete zajít na skleničku.

Cena od: 2 146,- Kč / osoba, noc

Cena zahrnuje: ubytování, snídaně, pojištění CK proti úpadku