Hotel Le Mauricia ****

Poloha

Hotel Le Mauricia nachází se na severním pobřeží ostrova Mauricius. Resort se nachází v docházkové vzdálenosti od Grand Baie, což je jeden z hlavních turistických center, plný kaváren, barů, diskoték a obchodů. Tento hotel je velmi vhodný pro rodiny s dětmi

Pokoje

Le Mauricia nabízí ubytování v 237 pokojích čtyřech kategorií, které jsou vhodné pro páry, rodiny či skupiny. Interiéry jsou velmi moderní, zařízené v příjemných barvách. Všechny pokoje jsou s výhledem na moře.

Vybavení pokojů: individuálně ovladatelnou klimatizace, koupelna s vanou a sprchou, minibar, sejf, fén, extra telefonní přípojkou pro PC a televizí, televize se satelitními programy a telefon s přímou volbou.

Služby

Vybavení hotelu zahrnuje 2 restaurace, 2 bazény, bar u bazénu, 24 hodinová recepce, úschovna zavazadel, hotelové obchůdky, 3 osvětlené tenisové kurty, volejbalové hřiště, fitness centrum, stolní tenis, dětské hřiště, lázně a wellness centrum, směnárna, půjčovna kol, půjčovna aut, centrum vodních sportů - windsurfing a kánoe.

Cena od: 2 690,-Kč / osoba na noc

Cena zahrnuje: ubytování, pojištění CK proti úpadku