Princesse Bora Lodge ****, Sainte Maria

Poloha

Komplex Princesse Bora se nachází na ostrově Sainte-Marie, východně od pobřeží severního Madagaskaru. Těšit se zde můžete na venkovní bazén a lázně s aromatickými masážemi. Bílá písečná pláž je odtud vzdálená jen pár kroků.

Ubytování

Komfortní stylový hotel Princesse Bora Lodge tvořený 15 bungalovy postavenými z přírodních materiálů - kámen a dřevo v palmovém háji.

Soukromé vily mají výhled na modrou lagunu, pláž nebo hotelovou zahradu. Všechny mají dřevěné zařízení a terasu s houpací sítí. Ve všech společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi připojení k internetu.

Vybavení pokoje:  Terasa, Telefon, Trezor, Psací stůl, Ventilátor, Dřevěná/Parketová podlaha, Moskytiéra, Sprcha, Fén, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Služba probuzení, Ručníky, Povlečení

Služby

Součástí hotelu je bar s výhledem na lagunu a vinný sklípek, kde můžete ochutnat vína z několika kontinentů.

Hostům je k dispozici: Pronájem aut, Doprava na letiště (zdarma), Recepce 24 hodin denně, Směnárna, Turistické informace, Úschova zavazadel, Služba concierge, Hlídání dětí/Služby pro děti, Služba praní, Služba žehlení, Kadeřnictví/Kosmetika, Obchod se suvenýry, Služba probuzení

Cena od: 2 871,- Kč / osoba, noc

Cena zahrnuje: ubytování, pojištění CK proti úpadku