Bluebay Beach Resort and Spa ****

Poloha

Bluebay Beach Resort and Spa leží přímo na bílé písečné pláži Kiwengwa, vedle sesterského resortu Sultan Sands, v krásné tropické zahradě s více jak 1000 palmami. Vzdálenost od letiště cca 50 minut jízdy.

Ubytování

Hotel Bluebay Resort and Spa nabízí celkem 108 pokojů. Prostorné pokoje a apartmá mají velkou šatnu a posezení. Některé jsou situovány v soukromé části a mají venkovní sprchu a k některým patří komorník ve svahilském oděvu.

Vybavení pokojů: balkon, výhled na moře, výhled do zahrady, terasa, TV, telefon, satelitní programy, trezor, klimatizace, posezení, ventilátor, šatna, možnost propojení pokojů, sprcha, fén, toaleta, koupelna, minibar

Služby

Hotel nabízí hostům následující služby: pronájem aut, doprava na letiště (za poplatek), recepce 24 hodin denně, směnárna, turistické informace, úschova zavazadel, služba concierge, služba praní, čištění oděvů, služba žehlení, čištění bot, společenské prostory, business centrum, fax/kopírka, kadeřnictví/kosmetika, obchod se suvenýry.

V restauraci Makuti s výhledem na bazén a oceán se podávají mezinárodní jídla. Beach Bar and Restaurant nabízí lehká jídla a nápoje a restaurace Bahari Grill připravuje mořské plody a steaky. Na skleničku mohou hosté zajít také do baru u bazénu.

Cena od: 2 049,-Kč / osoba na noc

Cena zahrnuje: ubytování, polopenze, pojištění CK proti úpadku