Diamonds Dream of Zanzibar****, Tanzanie

Poloha

Elegantní resort Diamonds Dream of Africaje posazen na severovýchodním pobřeží Zanzibaruna pláži Kiwengwau vesničky Pwani Machangani; kde jedinou rušnější aktivitou je smlouvání vesničanů na místním tržišti. Resort je postaven ve stylu afro-arabských paláců kombinující prvky moderního designu a místní architektury. Na mezinárodní letiště Stone Town je to 45 km.

Ubytování

Rezort poskytuje luxusně zařízené pokoje se satelitní TV, minibarem, příslušenstvím pro přípravu čaje i kávy a velkou soukromou terasou. V koupelně najdete sprchu a bezplatné toaletní potřeby.

Vybavení pokojů: terasa, TV, telefon, DVD přehrávač, CD přehrávač, satelitní programy, sejf na laptop, klimatizace, posezení, ventilátor, moskytiéra, sprcha, fén, toaletní potřeby zdarma, toaleta, koupelna, minibar, rychlovarná konvice

Služby

Hotel poskytuje následující služby: pokojová služba, recepce 24 hodin denně, směnárna, turistické informace, úschova zavazadel, služba concierge, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, služba žehlení, žehlič kalhot, společenské prostory, business centrum, obchod se suvenýry

V rezortu Diamonds Dream můžete vybírat z celkem 5 restaurací připravujících nejrůznější pokrmy a osvěžující nápoje jsou podávány hned ve 3 barech. K dispozici jsou také 2 relaxační bazény s prostorem vyhrazeným pro děti a nechybí ani centrum vodních sportů s katamarány i windsurfingem.

Cena od: 3 099,-Kč / osoba na noc

Cena zahrnuje: Ubytování, stravování All Inclusive, pojištění CK proti úpadku