La Residence Des Cascades Resort *****, Soma Bay

Poloha

Tento luxusní hotel nabízí mistrovské golfové hřiště položené na nejvyšším místě poloostrova Soma Bay. Na mezinárodní letiště Hurghada je to z La Residence Des Cascades Resort, Soma Bay 40 km. Na toto letiště je možné zařídit transfer.

Ubytování

Hotel nabízí 216 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů s možností až dvou přistýlek a 39 luxusních suit. Všechny pokoje mají vlastní klimatizaci, vlastní sociální zařízení (vana, spcha, vysoušeč vlasů, kosmetické přípravky, župan, pantofle a WC), TV se satelitním příjmem, telefon s přímou provolbou, mini bar, mini trezor, možnost připojení na internet a balkón nebo terasu převážně s výhledem na moře a golfové hřiště nebo na hory.

Služby

Hotel se může pochlubit velkým zapuštěným bazénem, ze kterého budete mít výhled na zeleň. Hosté mají přístup na soukromou pláž a ve společných prostorách se mohou zdarma připojit k Wi-Fi. Z hotelové restaurace Dunes se otevírá výhled na golfové hřiště a na Rudé moře. Stolovat lze uvnitř i venku. Dále je tu intimní salonek Gallery s nabídkou aromatických čajů a neformální hospoda v britském stylu, kde se podávají různé nápoje. Přímo na pláži hotelu Cascades stojí útulná restaurace Seashell Beach s výhledem na moře.

Cena od: 2 233,- Kč / osoba, noc

Cena zahrnuje: ubytování, polopenze, pojištění CK proti úpadku