Hotel Constance Ephélia*****

Poloha

Luxusní resort se nachází na dvou z nejkrásnějších pláží na ostrově Mahé. Constance Ephelia Resort je umístěný v 120ha luxusní zahradě. Hotel je vzdálen od mezinárodního letiště asi 40 minut jízdy.

Ubytování

Resort nabízí několik typů ubytování od luxusních junior a senior apartmánů až po deluxe vily. Interiéry jsou velmi útulné, zařízené v příjemných barvách. Ve všech velkých apartmá najdete posezení s TV s plochou obrazovkou a rozkládací pohovkou. K ložnici patří vlastní luxusní koupelna s vanou, dvojitým umyvadlem a sprchou. K dispozici je plně zařízená terasa.

Vybavení pokoje:  Terasa, Telefon, DVD přehrávač, CD přehrávač, TV s plochou obrazovkou, Trezor, Posezení, Ventilátor, Sprcha, Vana, Fén, Toaleta, Koupelna, Minibar, Venkovní nábytek  

Služby

K dispozici je pět restaurací a barů, kde si můžete dopřát večeři s typickým jídlem ostrova Mahé nebo můžete ochutnat různé koktejly a džusy z místního tropického ovoce.

V resortu dále naleznete 4 plavecké bazény s lehátky. Lázně mají rozlohu 6000 m2 a jsou umístěny přímo uprostřed nádherných tropických zahrad. Dále můžete využít lázeňských služeb v Pavilonu Jóga, saunu, jacuzzi, vyhřívaný bazén, vlasové studio a kosmetické centrum.

Cena od: 5 590,- Kč / osoba na noc

Cena zahrnuje: ubytování, pojištění CK proti úpadku