Hilton Seychelles Labriz Resort and Spa *****

Poloha

Hotel Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa je situován na ostrově Silhouette, který je vulkanického původu a je od ostatních ostrovů izolovaný. Poskytuje tak nejvíce klidu. Jeho západní strana je chráněna útesem, vnitrozemí ostrova je porostlé hustou vegetací.  Hotel je obklopený skalnatým terénem porostlým bujnou vegetací, který je protkaný celou řadou vycházkových i turistických stezek.

Hilton Seychelles Labriz Resort and Spa stojí 20 minut jízdy autem od mola, od kterého můžete lodí pokračovat až na 35 minut plavby vzdálené mezinárodní letiště Seychelles.

Ubytování

V hotelu se nachází 111 prostorných vil.

Vybavení pokojů: patio, výhled do zahrady, výhled na hory, terasa, TV, telefon, rádio, DVD přehrávač, CD přehrávač, video, dokovací stanice pro iPod, trezor, klimatizace, žehlička, psací stůl, žehlicí potřeby, posezení, ventilátor, zvláště dlouhé postele (> 2 metry), možnost propojení pokojů, vlastní vchod, pohovka, skříň/šatna, fén, župan, toaletní potřeby zdarma, toaleta, koupelna, přezůvky, vana nebo sprcha, minibar, jídelna, rychlovarná konvice, budík

Služby

Hotel Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa  nabízí následující služby: pokojová služba, obědové balíčky, kyvadlová doprava (za příplatek), doprava na letiště (za poplatek), recepce 24 hodin denně, expresní přihlášení/odhlášení, směnárna, turistické informace, rezervace vstupenek, úschova zavazadel, služba concierge, hlídání dětí/služby pro děti, služba praní, čištění oděvů, služba žehlení, čištění bot, společenské prostory, fax/kopírka, obchod se suvenýry, VIP pokoje

Hilton Seychelles má celkem 7 restaurací a kaváren s kultivovanou atmosférou a nabídkou pokrmů italské, japonské i místními zvyklostmi prodchnuté kuchyně. K dispozici je také Bar Lo Brizan, do kterého můžete zajít na živý zábavní program a tropické koktejly. Součástí rezortu Hilton Seychelles je také 5hvězdičkové potápěčské centrum PADI a během svého pobytu tak můžete prozkoumat okolní pestrobarevné korálové útesy.

Cena od: 5 290,- / osoba na noc

Cena zahrnuje: ubytování, pojištění CK proti úpadku