Hotel Riu Funana / Garopa *****

Poloha

Nedávno otevřený hotel patří prestižní hotelové síti. Leží poblíž městečka Santa Maria u vlastní krásné pláže. Letiště se nachází ve vzdálenosti 22 km, centrum je v dosahu 4 km. Nejbližší nákupní možnosti mají hosté v areálu hotelu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC) jsou vybaveny individuální klimatizací, stropním ventilátorem, telefonem, miniledničkou, televizorem se satelitním příjmem a bezpečnostní schránkou.

Služby

Hotel pro své hosty zajišťuje pravidelné animační programy a večerní programy s živou hudbou. Hostům je k dispozici plážový volejbal, fitness, sauna, vířivka, stolní tenis, fotbal a tenisový kurt včetně osvětlení (některé z uvedených aktivit mohou být zpoplatněny). Připojení k internetu se poskytuje za poplatek. Lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu lze využívat bezplatně.

Písčitá pláž se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu. Lehátka, slunečníky a ručníky se poskytují zdarma. Hosté mohou využít plážový bar a vybrané vodní sporty za poplatek, např. šnorchlováni, kajaky, potápění.

Cena od: 3 150,- Kč / osoba, noc

Cena zahrnuje: ubytování, strava All-inclusive, pojištění CK proti úpadku