Hotel Hasdrubal Prestige Djerba *****

Poloha

Luxusní hotel Hasdrubal Thalassa & SPA leží přímo na písčité pláži známého letoviska Yasmine Hammamet a obklopuje jej zahrada, kterou protéká voda mezi fontánami a bazénem. Tento hotel je známý svým rozsáhlým SPA centrem, kde si lze užívat rozmazlování během různých masáží v soukromí a služby jsou poskytovány na vysoké úrovni, proto jej doporučujeme náročnějším klientům.

Ubytování

Pokoje hotelu Hasdrubal Prestige jsou klimatizované a mají TV s plochými obrazovkami, ložnici a obývací pokoj, který se otevírá na terasu nebo balkon.

Služby

V lázních o rozloze 11000m² jsou kryté bazény, vířivka, fitness centrum a zajišťují se zde terapie a masáže. Hosté mají také přístup do hammamu a sauny. Venkovní laguna o rozloze 3200m ² má mořskou vodu, sladkovodní bazén a lázeňské bazény. Hotelové bary a restaurace nabízí široký výběr jídel místní i mezinárodní kuchyně. K dispozici jsou 4 restaurace, bar u bazénu a bar ve vstupní hale. Mezi další služby v Hasdrubal Prestige Thalassa & Spa Djerba patří 2 tenisové kurty, konferenční místnosti, transport na letiště a bezplatné parkování.

Cena od: 3 335,- Kč / osoba, noc

Cena zahrnuje: ubytování, snídaně, pojištění CK proti úpadku