Disney postavičky

Připravte si fotoaparáty na schůzku s vašimi nejoblíbenějšími Disney postavičkami. Pozor, vyletí ptáček!!

Jen s těží odoláte zvláštnímu pocitu v objetí modré příšerky Sullivena nebo medovému objetí medvídka Pooh!
Vážně si užijete legraci!

V parcích je hned několik možností, kde se s postavičkami můžete setkat.

Zajděte na schůzka s postavičkou v parku nebo ve studiu

Na každý týden je v parku program, kde a v jakém čase, se můžete s postavičkami setkat. Aktuální program je vždy u vstupu do parku, naleznete jen také v Disney hotelech, nebo Vám jej můžeme na dotaz zaslat.

 

Oběd s princi a princeznami

Přijďte na pohádkový oběd nebo večeři s princeznou do restaurace Auberge de Cendrillon. Popelka a její přátelé vás přijdou pozdravit a udělat vaše zážitky nezapomenutelnými. Jako dessert na vás čeká překvapení ve tvaru střevíce Popelky. Doporučujeme provést rezervaci na telefonním čísle: +33 (0)1.60.30.40.50 nebo osobně v restauraci nebo Vám rezervaci zajistíme my.

 

Snídaně, oběd nebo večeře s Disney postavičkami

Hosté Disney hotelů mají to potěšení, se potkat s Disney postavičky každý den u snídaně. Navíc kdo chce mít postavičky jen a jen pro sebe, může si jejich společnost objednat ke snídani v restauraci Café Mickey v Disney Village. Tuto službu vám na požádání ráda zajistí naše cestovní kancelář.

 

Vyberte si narozeninový dort v Disney!

Oslavte narozeniny s Disney narozeninovým dortem v jedné z Disney restaurací nebo v hotelu. Podle dostupné kapacity. Dort si můžete objednat po příjezdu do hotelu na určitý čas a místo.

 

Buffalo Bill's Wild West Show… with Mickey and Friends!

Přátelé Divokého západu, nebojte se a pojďte s námi za dobrodružstvím. Přesto, že kolty budou proklatě nízko, žádné nebezpečí vám nehrozí...Zjistit více»

 

<< Zpět na Na co se můžu těšit?