Další atrakce

Rock ‘n’ Roller Coaster starring Aerosmith – Rock ‘n’Roller dráha– hraje Aerosmith

Backlot

 

Připoutejte se! Bude to dokonalý výlet!

V tomto velmi úsměvném dobrodružství budete prudce stoupat přes vysoko nabitý svět rocku, kde vás v tryskové rychlosti popožene Aerosmith. Budete “jezdit na hudbu“ se 120 vestavěnými reproduktory a s více G-síly než zažívají astronauti.

Jako rokové kameny se nastartujete rychlostí od 0 do 100 km/h ve třech sekundách. Budete se řítit do ostrých zatáček, budete se propadat a pak vyletíte vysoko vzhůru nohama…..to bude úžasné!!

 • Velmi akční
 • Minimální výška návštěvníků musí být 1,20m
 • Není vhodné pro těhotné a pro lidi se zdravotními problémy, podrobné informace naleznete v průvodci

 

RC Racer – RC závodník

Toon Studio

 

Andyho nejrychlejší autíčko ve vás rozpumpuje adrenalin! RC Racer je nejvzrušující jízda v Playland Toy Story. Závodí se na půlkruhové dráze do výšky 25 m. RC závoďák se vzepne do výšky plnou rychlostí…..nebojte se a šlápněte na plyn!

 • Velmi akční
 • Minimální výška návštěvníků musí být 1,20m
 • Není vhodné pro děti do 1 let, pro těhotné a pro lidi se zdravotními problémy, podrobné informace naleznete v průvodci

 

Studio Tram Tour®: Behind the Magic - Jízda tramvají studiem… za kouzly

Production Courtyard®

 

Začne to nevinně. Nastoupíte do tramvaje, jízda je klidná, ale náhle odbočíte a stanete se součástí katastrofy Canyon! Budete hercem přímo ve středu dramatu! Maminko skákavá…co to je za dunění? To je zemětřesení a my jsme přímo uprostřed …..aaaááá!!!! Je to ještě horší! Vybuchla cisterna s benzínem a protrhla se hráz…voda se valí přímo na nás…

Až se přestanete klepat strachy a ujistíte se, že to všechno bylo jen „jako“, pak odhalíte tajemství, jak se rodí filmy a televizní pořady. Zjistíte, jak se dělají speciální efekty, prohlédnete si kostýmy, rekvizity a vozidla z některých vašich oblíbených Disney filmů.

 • Zábava pro rodiny s dětmi

 

Slinky Dog cik-cak Spin – Pes Slinky se točí cik cak

Toon Studio

 

Všechna mláďata budou vesele vrtět ocásky a mlsně vyplazovat jazýčky u cik cak dráhy pejska Slinky. Celá rodina bude křičet smíchy, až se připojí k cik cak dráze. Pes Slinky se bude srandovně motat do kolečka a chytat svůj vlastní ocas!

 • Zábava pro rodiny s dětmi a ty nejmenší

 

Toy Soldiers Parachute Drop – Seskok vojáčků parašutistů

Toon Studio

 

Pozor! Vaše mise – následujte Andyho při nástupu k velkolepému vzdušnému dobrodružství!
Budete skákat s padákem vysoko z oblak. Když seržant zakřičí. Skoč! Skoč! Skoč! Pevně se drž! Tvůj seskok bude opravdu z vysoké výšky!

 • Zábava pro rodiny s dětmi
 • Minimální výška návštěvníků musí být 0,81 m

 

Flying Carpets Over Agrabah – Létající koberce nad Agrabah

Toon Studio

 

To je geniální nápad! Džin z lampy vezme celou rodinu na vzrušující dobrodružství! Poletíme na kouzelném koberci na výlet do města Agrabah.
Tak tedy vylezte na jednom z 16 kouzelných koberců, a vezměte svou představivost na projížďku do zcela nového světa fantazie. Vaše přání, je mi rozkazem!

 • Zábava pro rodiny s dětmi a ty nejmenší

 

Moteurs…Action! Stunt Show Spectacular® - Motory…velkolepá show

Backlot

 

Nepochybně jedna z hvězdných atrakcí Disney® Studios. Posaďte se na tribuně a sledujte velkolepé kaskadérské kousky s auty a motocykly. Na zdánlivě klidném náměstíčku poklidného městečka jedné středomořské vesničky si to rozdají zlí hoši s těmi dobrými.
Říkal někdo.„Akce!”?
Vaše ústa se otevřou úžasem, až na scéně exploduje akce a dobrodružství! Ani nemrkejte nebo vám uteče vzrušující honička nadupaných aut. Bude to rychlé, děsivé a nebojácné!

 • Zábava pro rodiny s dětmi
 • Atrakce je hlučná, může být pro někoho děsivá