Maranton House Hotel ***

Adresa: 14 Barkston Gardens Earls Court SW5 0EN

Cena od 4.710 Kč za osobu letecky na 3 noci.
Cena zahrnuje ubytování na 3 noci včetně snídaně, zpáteční letenku z Prahy do Londýna a pojištění CK proti úpadku.

Popis hotelu:

Hotel se nachází v klidné ulici ve čtvrti Kensington. Za 2 minuty odtud můžete dojít k výstavišti a stanici metra Earls Court. Hotel má večerní bar a nabízí prostorné pokoje s georgiánskými prvky. Maranton House Hotel je rodinný hotel, který se pyšní původními rysy, jako jsou vysoké stropy a georgiánská okna. Asi za 10 minut odtud můžete dojít do Hyde Parku.

Ve sníženém přízemí najdete prosluněnou jídelnu, kde se podává kontinentální snídaně. Francouzské dveře vedou ven na malou terasu. Hosté mohou využívat také soukromý park.

Nedaleká stanice metra Earls Court zajišťuje přímý přístup na londýnské letiště Heathrow a autobusové nádraží Victoria Coach Station. Maranton House Hotel Kensington má v okolí několik restauračních zařízení. Recepce s 24hodinovým provozem. Každodenní úklid pokojů.

Popis pokojů:

Každý pokoj je jedinečný a nabízí bezplatné Wi-Fi, pokojovou službu a koupelnu s kachlovými obklady. Některé pokoje jsou vybaveny křesly a některé z pokojů na přední straně budovy hotelu Maranton House mají balkon s výhledem na stromy lemované náměstí. Pro větší pohodlí je ve všech pokojích příslušenství na přípravu kávy a čaje. Vybavení pokojů zahrnuje také vlastní sociální zařízení, televizi a rádio.