The Regency Hotel ****

Adresa: 100 Queen's Gate, Kensington and Chelsea, Londýn, SW7 5AG

Cena od 8.360 Kč za osobu letecky na tři noci.
Cena zahrnuje ubytování na 3 noci včetně snídaně, zpáteční letenku z Prahy do Londýna a pojištění CK proti úpadku.

Popis hotelu:

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v dobré lokalitě v exkluzivní čtvrti South Kensington, něco přes půl kilometru od londýnského přírodopisného muzea a koncertní síně Royal Albert Hall. Regency Hotel má restauraci, koktejlový bar a posilovnu.

Hotel sídlí v budově s průčelím z doby regentství. Velké množství restaurací a barů najdete v bezprostřední blízkosti a do Hyde Parku je jen asi 1 km. Za 5 minut odtud pěšky dojdete ke 2 stanicím metra, odkud snadno dojedete k hlavním londýnským památkám.

Tradiční anglický čaj s občerstvením si odpoledne můžete vychutnat na světlé mramorové terase Pavilion. V restauraci Pavilion s výběrem à la carte se podávají jídla tradiční anglické i mezinárodní kuchyně.

Popis pokojů:

Hotel nabízí 199 moderně zařízených a rekonstruovaných pokojů. Ve všech mají hosté zdarma příslušenství na přípravu čaje a kávy, vlastní koupelnu a satelitní TV s plochou obrazovkou. V některých je k dispozici také Wi-Fi zdarma. V pokojích jsou k dispozici evropské zásuvky, klimatizace, sejf, župany.