Eiffel Saint Charles ***

Adresa: 37 Rue Saint Charles, 15. obvod – Porte de Versailles, 75015 Paříž

Cena od 8.350 Kč za osobu letecky na 3 noci.
Cena zahrnuje ubytování na 3 noci včetně snídaně, zpáteční letenku z Prahy do Paříže a pojištění CK proti úpadku.

Popis hotelu:

Hotel Eiffel Saint Charles se nachází v 15. pařížském obvodu, 900 metrů od světoznámé Eiffelovy věže. Nedaleko najdete také výstaviště Porte de Versailles.

V bezprostřední blízkosti se nachází mnoho linek veřejné dopravy, a hosté tak mohou snadno navštívit známé pařížské pamětihodnosti včetně bulváru Champs-Elysées, Vítězného oblouku a muzea Louvre. V sousedství naleznete také mnoho obchodů, restaurací a kin.

Popis pokojů:

Celý hotel se všemi jeho pokoji je 100% nekuřácký. Nabízí půvabné klimatizované pokoje s čistou koupelnou. K vybavení 33 klimatizovaných pokojů v hotel Hôtel Eiffel Saint Charles patří mimo jiné vestavěný trezor a denní tisk zdarma. Součástí postelí je obzvlášť pohodlná matrace a exkluzivní ložní prádlo. K dispozici je bezdrátové připojení a pevné vysokorychlostní připojení k internetu zdarma. Na pokojích je televize s plochou obrazovkou (27 palcová) s touto nabídkou: prémiové satelitní kanály, filmové programy zdarma a filmy za příplatek. Na pokojích je k dispozici psací stůl a telefon s přímým voláním bez zpoplatnění místních hovorů. K vybavení koupelny patří vana se sprchou, vysoušeč vlasů

a toaletní potřeby zdarma. Navíc je denně zajištěn úklid na pokoji a na vyžádání je na pokoji k dispozici žehlička a žehlicí prkno.