Mercure Paris Centre Tour Eiffel****

Adresa: 20 Rue Jean Rey, 15. obvod – Porte de Versailles, 75015 Paříž

Cena od 10.850 Kč za osobu letecky na 3 noci.
Cena zahrnuje ubytování na 3 noci včetně snídaně, zpáteční letenku z Prahy do Paříže a pojištění CK proti úpadku.

Popis hotelu:

Tento pařížský hotel se nachází jen 2 minuty chůze od Eiffelovy věže poblíž Trocadéra a řeky Seiny. Mercure Paris Centre Tour Eiffel je vzdálený 2 minuty chůze od stanice metra Bir Hakeim.

Nedaleko hotelu se také nachází bulvár Champs-Elysées, Vítězný oblouk a muzeum Branly.Kavárna L’Eiffel s terasou podává americkou snídani nebo snídani formou bufetu. Restaurace Harmonies Mets & Vins nabízí tradiční francouzská jídla a pečlivě vybraná vína.

Nabízí fitness centrum, zahradu a bar.

Popis pokojů:

K vybavení 405 klimatizovaných pokojů v hotelu Mercure Paris Centre Tour Eiffel patří mimo jiné minibar zdarma a minibar. Na pokoji mohou hosté využít vysokorychlostní (bezdrátové) připojení k internetu zdarma. Na pokojích je televize s plochou obrazovkou s touto nabídkou: filmové programy zdarma. Na pokojích je k dispozici vestavěný trezor a telefon bez zpoplatnění místních hovorů. K vybavení koupelny patří vana či sprcha, vysoušeč vlasů a toaletní potřeby zdarma. Na pokojích je k dispozici kávovar/čajovar a balená voda zdarma. Navíc je denně zajištěn úklid na pokoji a na vyžádání je na pokoji k dispozici žehlička a žehlicí prkno. Během března 2012 byla dokončena renovace všech pokojů.