Hotel Du Louvre, a Hyatt Hotel*****

Adresa: Place André Malraux, 1. obvod – Louvre, 75001 Paříž

Cena od 15.140 Kč za osobu letecky na 3 noci.
Cena zahrnuje ubytování na 3 noci včetně snídaně, zpáteční letenku z Prahy do Paříže a pojištění CK proti úpadku.

Popis hotelu:

Tento 5 hvězdičkový hotel se nachází v samém srdci Paříže a nabízí elegantní pokoje v budově postavené v hausmannském stylu.

Z hotelu i jeho terasy je výhled na slavné muzeum Louvre, operu Garnier a divadlo Comédie Française. Hotel du Louvre se nachází 2 minuty od stanice metra Palais Royal, odkud lze dojet přímo na bulvár Champs Elysees a na náměstí Place de la Bastille. Parkovat lze na nedalekém veřejném parkovišti.

Hotelová restaurace Brasserie du Louvre má tradiční pařížský interiér a nabízí tradiční francouzskou kuchyni. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Dvakrát týdně se hosté mohou těšit na koktejlové a jazzové večery v baru Defender.

K dispozici je fitness centrum, concierge a turistické informace s prodejem vstupenek.

Popis pokojů:

Hotel du Louvre nabízí klimatizované pokoje zařízené v jedinečném stylu, které jsou vybavené satelitní TV, minibarem a bezplatným Wi-Fi. V některých najdete posezení. Ve všech pokojích je vlastní koupelna a některé koupelny mají mramorové prvky.

K vybavení 177 pokojů v hotelu Hôtel du Louvre, a Hyatt hotel patří mimo jiné minibar a vestavěný trezor. Na pokojích je k dispozici psací stůl, denní tisk zdarma a telefon. K vybavení koupelny patří župan, značkové toaletní potřeby a vysoušeč vlasů. Na vyžádání je na pokojích navíc k dispozici: žehlička a žehlicí prkno a povlečení pro alergiky. Každý den se pokoje uklízí včetně stlaní postelí.