NH Tropen***

Adresa: Linnaeusstraat 2C, Oost, 1095 CK Amsterdam

Cena od 4.350 Kč za osobu letecky na 3 noci.
Cena zahrnuje ubytování na 3 noci včetně snídaně, zpáteční letenku z Prahy do Paříže a pojištění CK proti úpadku.

Popis hotelu:

NH Tropen má jedinečnou polohu blízko Oosterparku a nabízí útulnou bar-brasserii připravující jídla mezinárodní kuchyně. Tento hotel se nachází v amsterodamské čtvrti Dapperbuurt, vedle muzea tropických zemí.

Artis je od hotelu vzdálené 15 minut chůze. Necelých 100 metrů od hotelu je tramvajová zastávka Eerste van Swindenstraat. NH Tropen provozuje půjčovnu jízdních kol a 24hodinovou recepci.

Popis pokojů:

NH Tropen má pokoje vybavené satelitní TV, pracovním stolem a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Zahrnují také koupelnu se sprchou. K vybavení 80 pokojů v zařízení NH Tropen patří mimo jiné vestavěný trezor (s možností úschovy notebooku) a denní tisk zdarma. Hosté si mohou vybrat z bohaté nabídky polštářů. K dispozici je bezdrátové vysokorychlostní připojení k internetu zdarma. Na pokojích je televize s touto nabídkou: prémiové kabelové kanály. Na pokojích je k dispozici psací stůl a telefon s přímým voláním bez zpoplatnění místních hovorů. K vybavení koupelny patří sprcha a vysoušeč vlasů. V hotelu jsou dále k dispozici například: kávovar/čajovar a závěsy/žaluzie. Navíc je denně zajištěn úklid na pokoji a na vyžádání je na pokoji k dispozici žehlička a žehlicí prkno.